درباره ما

درباره فروشگاه ایلیزدی

حدودو ۲۲ سال در بازار بزرگ تهران در حال فروش محصولات زنانه هستیم و ۴ کارگاه تولیدی جهت تولید محصولات متنوع داریم که به تمامی مراکز استان ها و شهر ها در حال ارسال کالا و فروش هستیم … فروشگاه اینترنتی ایلیزدی فعالیت خود را در زمینه پوشاک به صورت تخصصی از سال ۱۳۹۷ آغاز نمود و با تلاش‌های بی وقفه ضمن تنوع بخشیدن به انواع محصولات ، کیفیت اجناس خود را به میزان قابل توجهی افزایش داده که رضایت اکثریت مشتریان گرامی گواه بر این ادعاست و این رضایت پشتوانه استواری است که نیل به اهداف تدوین شده را در بلند مدت محقق می‌سازد.

 

ارسال رایگان

فروشگاه اینترنتی ایلیزدی از ابتدای فعالیت خود ارسال پستی رایگان را به عنوان یکی از اصلی‌ترین خدمات به مشتریان در نظر گرفته است. ارسال کلیه سفارشات با مبلغ بالاتر از ۱۰۰ هزار تومان بصورت کاملا رایگان به سراسر کشور انجام می‌پذیرد و هیچ گونه هزینه‌ای بابت ارسال کالا دریافت نخواهد شد. در خریدهای کمتر از ۱۰۰ هزار تومان مبلغ ۶۰۰۰ تومان به عنوان هزینه ارسال منظور خواهد شد.

 

خرید آسان

کارشناسان و طراحان فروشگاه اینترنتی ایلیزدی سعی کرده‌اند که کاربران نهایت لذت را از خرید خود ببرند. شما به راحتی می‌توانید در محصولات جستجو کنید، گروه‌های مورد نظر را انتخاب یا محصولات را بر اساس ویژگی‌های مختلف فیلتر کنید.

 

ضمانت برگشت کالا

شما می‌توانید با توجه به شرایط مقرر شده تا ۷ روز محصول خریداری شده را تعویض یا به فروشگاه اینترنتی ایلیزدی عودت دهید. پس با خیال راحت خرید کنید.

پشتیبانی ایلیزدی

کارشناسان پشتیبانی برای حل مشکلات و به صورت آنلاین و تلفنی در خدمت شما هستند. اگر سوالی داشتید بی درنگ با بخش پشتیبانی تماس بگیرید.

 

بیانیه خط مشی کیفیت

۱- کیفیت محصولات و رضایت مشتریان جز اولویت اول فروشگاه اینترنتی ایلیزدی بوده و فروش پایان کار ما نیست بلکه آغاز راه می باشد. زیرا عامل افزایش سهم بازار خود مشتریان می باشند .
۲- مدیریت کیفیت و تضمین کیفیت را در جهت بهره گیری از کیفیت محصولات و خدمات بنا نهاده ایم.
۳- مدیریت در طراحی و مدل سازی براساس سلیقه هموطنان را با شرکتهای معتبر جهانی پیگیری و بکار می بندیم
۴- آموزش و مشارکت کارکنان را در موفقیت سازمان در جهت دستیابی به اهدافمان ارج می نهیم و در ارتقاء آن می کوشیم .
۵- التزام به درک و اجرای سیستم مدیریت کیفیت براساس استاندارهای روز دنیا آینده ای سرشار از بهروزی برای ما ، مشتریان و تمامی جامعه ایرانی ببار آورد.

حالا میتونید اولین سفارش خودتون رو انتخاب کنید ( پس بزن بریم )

روی لینک فروشگاه آنلاین کلیک کنید